Až 50% extra zľava,kliknite tu získať kód kupónu

vlastný kryt a obal s fotkou na tablet HUAWEI MediaPad T5

Zdieľam
Prihláste sa a vyhrajte Reward Points pre zdieľanie!
View as Mriežka Zoznam

1 Položka

na stranu
Nastavte zostupný smer
View as Mriežka Zoznam

1 Položka

na stranu
Nastavte zostupný smer

Buď iný, buď jedinečný: Nakupujte podľa kategórie z našej širokej ponuky 10 000+ personalizovaných produktov!

vlastný kryt a obal s fotkou na tablet HUAWEI MediaPad T5
Vlastniť tablet je pre mnohých z nás dnes už samozrejmosťou. S tabletom môžete pracovať, učiť sa, sledovať filmy alebo prechádzať sociálne siete. No ako uchrániť svoj tablet pred prípadným poškodením? Riešením môže byť vlastný kryt alebo obal s fotkou, ktorý ochráni váš tablet a pritom ho vyzdobí.

Ak patríte medzi majiteľov tabletu HUAWEI MediaPad T5, iste ste sa už zamýšľali nad ochranou vášho zariadenia. Kryty a obaly s fotkou na armatúru tabletu poskytujú spoľahlivú ochranu pred poškodením, prachu a škrabancom, čo môže podstatne predĺžiť životnosť vášho zariadenia. Okrem toho, tieto doplnky vám umožnia vytvoriť originálne a osobné vyjadrenie vášho vkusu a štýlu.

Výber krytu alebo obalu s fotkou pre HUAWEI MediaPad T5 je veľmi pestrý. Výrobcovia ponúkajú rôzne farby, materiály a dizajny, ktoré sa zhodujú s vkusom a požiadavkami rôznych užívateľov. Navyše, vlastný kryt alebo obal s fotoaparátom na tabletu môžete tiež použiť ako skvelý spôsob, ako predstaviť svoju identitu alebo dokonca identitu svojho obľúbeného tímu. Možnosti sú skutočne neobmedzené!

Príbeh za predmetom:

Úplne som zabudla, že mám nejaké fotky s kamarátmi na svojom starom telefóne a prejavil sa mi veľký propagovaný banner s možnosťou mi dať na kryt naše fotografie. Zaujal ma tento netradičný prístup a tak som to vyskúšala. Musím priznať, že som bola prekvapená kvalitou a solídnym vyhotovením. Odvtedy sa držím len vlastných krytoch a odporúčam svojim kamarátom tiež. Takéto „custom“ kryty si môže dopriať hocikto.