Až 50% extra zľava,kliknite tu získať kód kupónu

kryt a puzdro na mobil Motorola One Action s vlastnou fotkou

Zdieľam
Prihláste sa a vyhrajte Reward Points pre zdieľanie!
View as Mriežka Zoznam

3 Položky

na stranu
Nastavte zostupný smer
View as Mriežka Zoznam

3 Položky

na stranu
Nastavte zostupný smer

Buď iný, buď jedinečný: Nakupujte podľa kategórie z našej širokej ponuky 10 000+ personalizovaných produktov!

kryt a puzdro na mobil Motorola One Action s vlastnou fotkou
Pokud hledáte perfektní kryt pro váš mobil Motorola One Action, neváhejte a sáhněte po krytu s vlastní fotografií! Tento kryt je unikátní tím, že na něj můžete nechat vytisknout vlastní fotografii, grafiku nebo text dle svého výběru. Vystupuje tak z řady obyčejných pouzder a krytů, které často samy o sobě příliš osobitý nejsou.

Kryt s vlastní fotografií je naprosto ideálním doplňkem pro váš telefon. Můžete si na něj nechat vytisknout třeba fotografii vašich blízkých, nebo dokonce vašeho domácího mazlíčka. Nejen, že dodáte svému telefonu originální vzhled, ale navíc nikdy neztratíte kontakt s osobou, nebo zvířetem, na které máte vzpomínku. Kryt může být i skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří tak budou mít stále při sobě něco, co jim zlepší den a připomene, že jsou milováni.

Kryt s vlastní fotografií je vyroben z pružného a odolného materiálu, který vašemu telefonu poskytuje bezpečí a ochranu proti nehodám, třísknutí nebo oděrkám. Kryt také nebrání v obvyklém používání telefonu, protože obsahuje přesné výřezy na všechny důležité tlačítka, porty a kamery. Investice do tohoto krytu se tak vyplatí nejen z hlediska ochrany, ale i estetické stránky.

Pouzdro s vlastní fotografií na váš mobil je vysoce kvalitní produkt, který je lehký a tenký, a tudíž nezvyšuje rozměry ani hmotnost telefonu. Navíc na povrchu nepoznáte žádné obvyklé poničení, neboť kryt nabízí dokonalý vzhled. Vyznačuje se také tím, že si můžete fotografii vyměnit za jinou, a to snadno a rychle.

Celkově tedy stojí za zvážení, investovat do kvalitního krytu s vlastní fotografií pro váš mobil Motorola One Action. Tento produkt bude nejen ostrým lookem všude zachycovat pozornost, ale zároveň chránit telefon před nevyhnutelnou celodenní troubou, aby např. nebatolil díky malérům v kapse či až na zem.